Gant d’or - Gouden Handschoen 2018

Written by 
Published in Featured
samedi, 06 octobre 2018 08:17
                       
  Gant d’or - Gouden Handschoen 2018      
                       
Premier Tour - 1ste Ronde   Pts -Punt. Deuxième Tour - 2de Ronde Pts -Punt.
                       
Nicolas Natel (Kerksken )   95 1 Tanguy Metayer ( Thieulain ) 97  
Tanguy Metayer ( Thieulain ) 51 2 Nicolas Natel (Kerksken )   83  
Samuel Brassar (Kerksken )   41 3 Nicolas Becq (Thieulain)    11  
Timmy Joos (Baasrode)   26 4 Benjamin Dochier (Kerksken) 10  
Corentin Wantier (Ogy)   15 5 Samuel Brassar (Kerksken ) 8  
Guillaume Dumoulin (Thieulain) 9 6 William Cassart (Baasrode) 4  
Benjamin Dochier (Kerksken) 6 7 Timmy Joos (Baasrode)   3  
Dimitri Dupont ( Isières)   6   Corentin Wantier (Ogy)   3  
Nicolas Becq (Thieulain)    5 9 Dimitri Dupont ( Isières)   2  
Philip De Wolf (Mont-Gauthier ) 5 10 Guillaume Dumoulin (Thieulain) 1  
Gaëtan Merveille ( Acoz)   3   Philip De Wolf (Mont-Gauthier ) 1  
William Cassart (Baasrode)   2   Christophe Monnier (Kerksken) 1  
Antoine Hazard (Acoz)   1   Steve Devos (Galmaarden) 1  
            Glenn Lievens (Grimminge) 1  
                       
    Classement Général - Algemeen Klassement      
                       
            Pts -Punt.        
  1 Nicolas Natel (Kerksken ) 178          
  2 Tanguy Metayer ( Thieulain ) 148          
  3 Samuel Brassar (Kerksken ) 49          
  4 Timmy Joos (Baasrode)   29          
  5 Corentin Wantier (Ogy)  18          
  6 Nicolas Becq (Thieulain) 16          
    Benjamin Dochier (Kerksken) 16          
  8 Guillaume Dumoulin (Thieulain) 10          
  9 Dimitri Dupont ( Isières) 8          
  10 William Cassart (Baasrode) 6          
    Philip De Wolf (Mont-Gauthier ) 6          
  12 Gaëtan Merveille ( Acoz) 3          
  13 Antoine Hazard (Acoz)   1          
    Christophe Monnier (Kerksken) 1          
    Steve Devos (Galmaarden) 1          
    Glenn Lievens (Grimminge) 1          
                       
                       
    Meilleur Jeune - Beste Jongere         
                       
              Pts -Punt.      
  1 Corentin Wantier (Ogy)   103        
  2 Jonas Scarcez (Isières)      44        
  3 Thibaut De Winter (Baasrode)   34        
  4 Devan Cassart (Mont-Gauthier)   32        
  5 Guillaume Dehandschutter (Oeudeghien) 4        
    Robin Vanneste (Acoz)     4        
    Virgille Verset ( Oeudeghien)   4        
                       
                       
    Meilleur Cordier - Beste Koordspeler      
                       
              Pts -Punt.      
  1 Christophe Monnier (Kerksken)   93        
  2 Grégory Van Impe (Baasrode)   25        
  3 David De Vits ( Kerksken)   22        
  4 Kevin Vandenabeele (Thielain)   21        
  5 Donatien Delbecq (Thieulain)   14        
  6 Aurélien Bracke (Ogy)     12        
  7 Thibaut De Winter (Baasrode)   10        
  8 Steve Defever (Acoz)     6        
  9 Brent Boeykens (Grimminge)   4        
    Jean-Marc Namur (Sirault)   4        
  10 Damien Famelart (Isières)   1        
    Xavier Fiasse (Mont-Gauthier)   1        
    Michaël Frébutte (Isières)   1        
    Vincent Pozzebon (Galmaarden)   1        
    Corentin Schmit (Mont-Gauthier) 1        
                       
                       
    Fair-Play (Rudy sauvage) Prijs - Prix          
                       
              Pts -Punt.      
  1 Dimitri Dupont ( Isières)   68        
  2 Arnaud Dubart (Ogy)     55        
  3 Kevin Vandenabeele (Thielain)   41        
  4 Aurélien Bracke (Ogy)     33        
  5 Steve Defever (Acoz)     24        
                       
                       
    Sifflet d’or - Gouden Fluit            
                       
              Pts -Punt.      
  1 Johan Van Holder     74        
  2 Fabrice Mauriaule     43        
  3 Dominque Druart     16        
  4 Rudy Cassart     8        
  5 Xavier Charlot     4        
    Laurent Dufey     4        
    Marc Rondiat       4        
  8 Christian Coppine     3        
    Pierre Duhoux     3        
  10 Ludwig Joos       2        
  11 Patricia Dusépulchre     1        
                       
                       
                       
                       
Read 804 times Last modified on samedi, 06 octobre 2018 22:02
More in this category: « Super-Coupe - Super Cup

Presse

Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats »

9 octobre 2018
Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats »

Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats » Op het einde van zijn derde seizoen in N1 werd Corentin Wattier (21 jaar) verkozen tot beste jongere...

Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier »

9 octobre 2018
Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier »

Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier » Weinig verrassingen in de strijd voor de « Gouden Handschoen » 2018 die zoals verwacht ging tussen de...

Corentin Wattier : « Un titre que je dédie à mes coéquipiers »

6 octobre 2018

Corentin Wattier : « Un titre que je dédie à mes coéquipiers » Au terme de sa troisième saison en N1, Corentin Wattier (21 ans) a été élu meilleur jeune...

Nicolas Nantel : « Le 2e Gant d’Or est encore plus beau »

6 octobre 2018
Nicolas Nantel : « Le 2e Gant d’Or est encore plus beau »

Nicolas Nantel : « Le 2e Gant d’Or est encore plus beau » Sans surprise, la lutte pour le « Gant d’Or » 2018 s’est cantonnée à une bagarre entre...

Liens

Aile Nord
http://www.vleugelvlaanderen.be
Aile Sud
https://www.fjpwb.ovh
Sidebar Ad 4

Contactez nous

Address: Burght 26, B-1547 Bever

Tel: +32 (0)496/26.14.41

Fax: +32 (0)54/58.99.65 

Email: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Website: http://www.nk-fnjp.be

 

Nos Sponsors