Tournois-Tornooien

Written by 
Published in Autres
jeudi, 24 mai 2018 08:01
               
TOURNOIS – TORNOOIEN  2018          
               
  GP MAISTRIAU          
               
  Nimy 07/05 Start 16.00          
               
Sirault  - Maubeuge   13 - 11  
               
  Villers-St-Ghislain 14/05 Start 16.00        
               
Isières - Montroeul   13 - 7  
               
  Place de St-Symphorien 28/05 Start 16.00        
               
Thieulain - Ogy   13 - 5  
               
  28/05 Finale Start 15.00          
  Place de St-Symphorien          
               
Sirault  - Isières   4 - 7  
Thieulain  - Sirault   7 - 6  
Thieulain  -  Isières   5 - 3  
               
               
  MONT-GAUTHIER          
               
  03/07 Start 15.00          
               
Sirault  - Galmaarden   3 - 7  
Kerksken - Sirault   7 - 3  
Kerksken - Galmaarden   7 - 4  
               
  04/07 Start 15.00          
               
Acoz - Maubeuge   7 - 4  
Baasrode - Maubeuge   7 - 3  
Baasrode - Acoz   7 - 4  
               
  05/07 Start 15.00          
               
Terjoden - Ogy   2 - 7  
Mt-Gauthier - Terjoden   6 - 7  
Mt-Gauthier - Ogy   7 - 1  
               
  06/07 Start 15.00          
               
Isières - Grimminge   7 - 1  
Thieulain - Grimminge   7 - 0  
Thieulain - Isières   7 - 1  
               
  07/07 Finale Start 15.00          
               
Kerksken           - Baasrode  5    7  
Mont-Gauthier   - Thiuelain  7    2  
 Baasrode      - Mt-Gauthier     6  -  7   
               
  AALST            
               
  09/07 Start 15.00          
               
Terjoden - Sirault   2 - 7  
Kerksken - Terjoden   7 - 6  
Kerksken - Sirault   7 - 1  
               
  10/07 Start 15.00          
               
Grimminge - Hamme Zogge   7 - 6  
Baasrode - Hamme Zogge   4 - 7  
Baasrode -  Grimminge   2 - 7  
               
  11/07 Start 15.00          
               
Wieze - Galmaarden   7 - 0  
Thieulain - Galmaarden   7 - 1  
Thieulain - Wieze   7 - 3  
               
  14/07 Finale Start 15.00          
               
Kerksken       -                   Grimminge   7 2  
Thieulain       -                    Wieze   7 3  
 Kerksken  -  Thieulain    7  -  
               
    BRAINE-LE-CONTE - TILBURCK          
               
  23/07 Start 15.00          
               
Grimminge - Terjoden   3 - 7  
Kerksken - Grimminge   7 - 4  
Kerksken - Terjoden    7 - 3  
               
  24/07 Start 15.00          
               
Ogy - Mt-Gauthier   7 - 2  
Thieulain - Mt-Gauthier   7 - 1  
Thieulain - Ogy   7 - 5  
               
  25/07 Start 15.00          
               
Galmaarden - Oeudeghien   7 - 5  
Baasrode - Oeudeghien   7 - 0  
Baasrode - Galmaarden   6 - 7  
               
  27/07 Start 15.00          
               
Sirault - Acoz   7 - 6  
Isières - Acoz   7 - 5  
Isières - Sirault   4 - 7  
               
  28/07 Finale Start 15.00          
               
Kerksken        - Galmaarden  7  
Thieulain         - Sirault  7  1  
 Kerksken      - Thieulain     7  2  
               
   THIEULAIN            
               
  13/08 Start 14.30          
               
Baasrode - Ogy   7 - 1  
Kerksen - Grimminge   7 - 2  
Kerksken - Baasrode   7 - 1  
               
  14/08 Start 14.300          
               
Isières - Acoz   7 - 1  
Mont-Gauthier - Galmaarden   7 - 5  
Isières -  Mt-Gauthier   7 - 3  
               
  16/08 Start 14.30          
               
Sirault - Maubeuge   7 - 2  
Thieulain - Oeudeghien   7 - 3  
Sirault - Thieulain   0 - 7  
               
  17/08 Start 14.30          
               
Montroeul - Tourpes   6 - 7  
Vaudignies - Blicquy   7 - 4  
Tourpes - Vaudignies   7 - 3  
               
  18/08 Finale Start 14.30          
               
Kerksken Isières 7 - 2  
Thieulain Tourpes 7  
Kerksken   Thieulain   7  
               
  SIRAULT            
               
  22/08 Start 14.45          
               
Grimminge - Isières   7 - 4  
Galmaarden - Isières   3 - 7  
Galmaarden - Grimminge   7 - 2  
               
  23/08 Start 14.45          
               
Baasrode - Mont-Gauthier 5 - 7  
Kerksken - Baasrode    7 - 5  
Kerksken - Mont-Gauthier   7 - 0  
               
  24/08 Start 14.45          
               
Ogy - Acoz   7 - 4  
Sirault - Acoz   7 - 5  
Sirault - Ogy   3 - 7  
               
  27/08 Start 14.45          
               
Maubeuge - Friesland   6 - 7  
Thieulain - Maubeuge   7 - 1  
Thieulain - Friesland   7 - 2  
               
  28/08 Finale Start 14.45          
               
Galmaarden    - Kerksken  3 7  
Ogy               - Thieulain  2 7  
Kerksken  - Thieulain     5  7  
               
GROTE MARKT BRUSSEL - GRANDE-PLACE BRUXELLES        
   26/08 Start  14.30          
Thieulain -                   Baasrode   7  
Kerksken Ogy    7 2  
Thieulain  - Kerksken   3 - 3  
SUPER COUPE - VILLERS-ST- GHISLAIN          
               
  30/09 Start 15.00          
               
               
Read 6589 times Last modified on mardi, 28 août 2018 18:00

Presse

1/2 Finale Play-Offs Retour Thieulain-Isières "De Vestiaire " (NL)

17 septembre 2018

Tanguy Metayer : « De titel ? Een mooie beloning voor Thieulain » « Tanguy, heb je nog enkele magistrale truukjes achter de hand gehouden voor de finale? » Deze...

1/2 Finale Play-Offs Retour Thieulain-Isières (NL)

16 septembre 2018

Tanguy Metayer, « The Artist » van Thieulain Na de 9-13 gisteren had Thieulain zich voorgenomen om het over een andere boeg te gooien. Deze zondag duwden de « Kanaries ...

1/2 Finale Play-Offs (Terug)Kerksken - Baasrode " De Vestiaire" (NL)

16 septembre 2018

De frustratie van Timmy Joos, En de vreugde van Eddy Charloteaux De conclusie van Timmy Joos na de uitschakeling van Baasrode is perfect logisch: « Op 6-9 hebben we het...

1/2 Finale Play-Offs (Terug)Kerksken - Baasrode (NL)

16 septembre 2018

Net als gisteren had Kerksken het moeilijk, maar moeilijk gaat ook… De talrijk opgekomen toeschouwers hebben kunnen genieten van een mooie kaatswedstrijd in Kerksken. De thuisploeg moest aantreden zonder de...

Liens

Aile Nord
http://www.vleugelvlaanderen.be
Aile Sud
https://www.fjpwb.ovh
Sidebar Ad 4

Contactez nous

Address: Burght 26, B-1547 Bever

Tel: +32 (0)496/26.14.41

Fax: +32 (0)54/58.99.65 

Email: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Website: http://www.nk-fnjp.be

 

Nos Sponsors