A+ R A-

Super Cup 2017 Kerksken

Super Cup 2017 Baasrode

Super Cup 2017 Thieulain

Champ. de Belgique/Kamp. v België : 2017

NK-FNJP
RESULTATS - UITSLAGEN
NATIONALE 1 - 1ste NATIONALE
Arb./Scheid. 02-09    
1/4 Fin. Aller/Heen   14h30
Druart Grimminge Kerksken 13
Cassart Ogy Thieulain 5 13 
Dufey  Galmaarden Baasrode 13 
Aubert Sirault Isieres 13 
         
03-09
1/4 Fin. Retour/Terug   14h30
         
Peltier  Kerksken Grimminge 13 4
Joos  Thieulain  Ogy  13
Mariaule Baasrode  Galmaarden  13  10 
De Vroe  Isières  Sirault  13 
  09-09    
1/2 Fin. Aller/Heen   14h30
Mariaule         
Druart  Isières   Thieulain  13 
Dufey  Baasrode  Kerksken  13 
Van Holder         
10-09
1/2 Fin. Retour/Terug   14h30
De Vroe         
Peltier  Thieulain  Isières   13
Aubert  Kerksken  Baasrode   13 
Peeters         
Arb./Scheid. 16-09    
Finale/Final  Aller/Heen   14h30
Mariaule         
Van Holder  Thieulain  Kerksken  3 13 
         
17-09
Finale/Final Retour/Terug   14h30
Druart         
De Vroe  Kerksken  Thieulain  13
         
Champion /Kampioen : Kerksken     
NATIONALE 2 - 2de NATIONALE
Classement/Klassement        
1 Terjoden      
2 Kokejane      
3 Hamme Zogge      
4 Kastel      
5 Genappe      
Champion /Kampioen : Terjoden    
Liga 
09-09
Finale/Final Aller/Heen   14h30
         
Cassart R Aisemont Baasrode 13 
         
10-09
Finale/Final Retour/Terug   14h30
         
Tordeurs P Baasrode Aisemont 13 
         
Champion /Kampioen : Aisemont     
Promotion - Bevordering
Arb./Scheid. 23-09    
Finale/Final  Aller/Heen   14h30
       
Payen Tourpes Terjoden 13 
         
24-09
Finale/Final Retour/Terug   14h30
         
Tordeurs  Terjoden Tourpes 13 
         
Champion /Kampioen : Tourpes    
Division 1/1ste Gewestelijke
Arb./Scheid. 23-09    
Finale/Final  Aller/Heen   14h30
         
Van Holder  Kerksken Celles 13  11 
         
24-09
Finale/Final Retour/Terug   14h30
         
Dusépulchre Celles Kerksken 13 
         
Champion /Kampioen : Celles    
Division 2/2de Gewestelijke
Arb./Scheid. 23-09    
Finale/Final  Aller/Heen   14h30
         
Joos  Hamme M.M. Hoves 13 
         
24-09
Finale/Final Retour/Terug   14h30
         
Duhoux  Hoves Hamme M.M. 13 
         
Champion /Kampioen : Hoves     
Division 3/3de Gewestelijke
Arb./Scheid. 23-09    
Finale/Final  Aller/Heen   14h30
 à Silly       
Cassart Bassilly-Silly  Buggenhout O. 13  11 
         
24-09
Finale/Final Retour/Terug   14h30
         
Joos  Buggenhout O. Bassilly-Silly 13 
         
Champion /Kampioen : Buggenhout O.     
Minimes - Miniemen
  Finale/Final   10h00
   09/09    
Rondiat  Mont-Gauthier Tourpes 10 
   10/09    
Mariaule  Tourpes Mont-Gauthier 10
         
Champion /Kampioen : Tourpes     
Cadets - Kadetten
  Finale/Final   10h/u30
  16-09    
Joos L. Baasrode V.A. Dorinne 10 
  17-09    
Chavée L. Dorinne Baasrode V.A. 10 
         
Champion /Kampioen : Dorinne      

 

 

PV CA - RvB 09-11-17

Written By Bonnet Alain on vendredi 1 décembre 2017 10:33
Hits:180

F1 Formulaire affiliation 2018 NL

Written By Bonnet Alain on samedi 30 septembre 2017 10:13
Hits:561

Super Cup 2017 Kerksken

Written By Bonnet Alain on lundi 1 mai 2017 08:19
Hits:3917

PV CA - RvB 12-10-17

Written By Bonnet Alain on samedi 28 octobre 2017 09:41
Hits:443
NATIONALE KAATSFEDERATIE - N.K. v.z.w.
FEDERATION NATIONALE DES JEUX DE PAUME - F.N.J.P. a.s.b.l.
 
Financiële rekening : BE35 0016 9163 5237
Compe Financier : BE35 0016 9163 5237
 
Local/Lokaal “TURNCENTRUM START 65”
Octaaf de Kerchove d’Exaerdestraat 214, 1501 BUIZINGEN
02/361.42.84 - 02/361.09.52

Nos Partenaire(s)