A+ R A-

Super Cup 2017 Kerksken

Super Cup 2017 Baasrode

Super Cup 2017 Thieulain

CB - BvB : Minimes/Miniemen 2017

1er tour - 1ste ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 13/05
         
1 Grimminge Thuillies 10 0FF 
2 Kastel OEudeghien B 10
3 Denée Ottignies 10
4 Mont-Ste-Aldegonde Herne 10 
5 Vodelée Tourpes B 10 
6 Kerksken Celles 10 
7 Donstiennes Warnant 5 10 
8 Waret Mont-Gauthier  0 10 
9 Isières Galmaarden 10
10 Oeudeghien A Pironchamps 10
11 Montroeul      
12 Presgaux      
13 Thieulain      
14 Maubeuge      
15 Dorinne A      
16 Arquennes      
17 Baasrode      
18 Bassilly-Silly      
19 Pecrot      
20 Acoz      
21 Idegem      
22 Dorinne B      
23 Bever      
24 Tourpes A      
         
2ème tour - 2de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 03/06
         
25. Grimminge
Kastel
10 
26. Denée Mont-Ste-Aldegonde
10
27. Tourpes B Celles 4 10 
28. Warnant Mont-Gauthier 3 10 
29. Isières  Oeudeghien A 0 10 
30. Montroeul Presgaux 10 
31. Thieulain Maubeuge 10 
32. Dorinne A Arquennes 10 
33. Baasrode Bassilly-Silly 10
34. Pecrot Acoz 6 10 
35. Idegem Dorinne B 3 10 
36. Bever Tourpes A 10
         
         
3ème tour - 3de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 22/07
         
37

Kastel

Denée  10 
38  Celles Mont-Gauthier  10 
39  Oeudeghien A Presgaux  10  0
40  Thieulain  Dorinne A  10 
41  Baasrode Acoz  10
42  Dorinne B Tourpes A  0 10 
         
Phase finale - Eindfase 12/08 à/te Bever
  Gr. A      
9h/u30  Kastel Oeudeghien  3 7
11h/u30 Mont-Gauthier  Kastel 
14h/u30  Mont-Gauthier  Oeudeghien
         
  Gr. B      
10h/u30 Baasrode Tourpes 
12h/u30 Dorinne  Baasrode 
15h/u30 Dorinne Tourpes 
         
17h/u Fina.      
  Oeudeghien  Tourpes 
         

Bever : 12/08/17 - CB/BvB : Minimes/Miniemen 2017

AFFICHE  - INVITATION/INVITATIE 

  Gr. A Peeters-Duhoux    
9h30 Kastel Oeudeghien 3
11h30 Mont-Gauthier Kastel
14h30 Mont-Gauthier Oeudeghien
         
  Gr. B      
10h30 Baasrode Tourpes
12h30 Dorinne Baasrode
15h30 Dorinne Tourpes
         
17h00 Oeudeghien Tourpes  7

 

CB - BvB : Cadets-Kadetten 2017

1er tour - 1ste ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 04/06
         
1 Tourpes Thieulain 10
2 Hoves Thuillies 10 
3 Vaudignies R.A Mont-Gauthier 10
4 Pironchamps Havrenne 10
5 Bersillies Montroeul 10
6 Kastel Dorinne

0

10 
7 Oeudeghien Halle KRC 0FF 10 
8 Ninove Waret 10  0ff 
9 Baasrode Bassilly B 10
10 Warnant Sart-en-Fagnes 10 
11 Pecrot Bassilly A
  Matagne Pecrot 
  Matagne Bassilly A 
12 Vaudignies R.B Celles 0FF 
  Crupet  Vaudignies R.B 0FF 
  Crupet Celles
         
2ème tour - 2de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 01/07
         
13. Tourpes Halle KRC 10 
14. Hoves  Ninove 10  2
15. Vaudignies R.  Baasrode 10 
16. Pironchamps  Warnant 9 10
17. Bersillies  Bassilly A  3 10
18. Dorinne Celles  10
         
Phase finale - Eindfase 6/08 à/te Chapelle à Wattines
  Gr. A      
9h30 Tourpes Hoves
11h30 Baasrode  Hoves
14h30 Baasrode  Tourpes 
         
  Gr. B      
10h30 Bassilly-Silly Warnant 
12h30 Dorinne  Warnant 
15h30 Dorinne  Bassilly-Silly 
         
17h00 Fin.      
   Dorinne  Baasrode
         

PV CA - RvB 12-10-17

Written By Bonnet Alain on samedi 28 octobre 2017 09:41
Hits:234

F1 Formulaire affiliation 2018 NL

Written By Bonnet Alain on samedi 30 septembre 2017 10:13
Hits:383

Super Cup 2017 Kerksken

Written By Bonnet Alain on lundi 1 mai 2017 08:19
Hits:3602

PV SC-CS : Notificaties-Notifications

Written By Bonnet Alain on jeudi 14 septembre 2017 09:50
Hits:510
NATIONALE KAATSFEDERATIE - N.K. v.z.w.
FEDERATION NATIONALE DES JEUX DE PAUME - F.N.J.P. a.s.b.l.
 
Financiële rekening : BE35 0016 9163 5237
Compe Financier : BE35 0016 9163 5237
 
Local/Lokaal “TURNCENTRUM START 65”
Octaaf de Kerchove d’Exaerdestraat 214, 1501 BUIZINGEN
02/361.42.84 - 02/361.09.52

Nos Partenaire(s)