A+ R A-

Super Cup 2017 Kerksken

Super Cup 2017 Baasrode

Super Cup 2017 Thieulain

Chapelle à Wattines : 06/08 : CB/BvB : Cadets/Kadetten

Phase finale - Eindfase 6/08 à/te Chapelle-à Wattines
Brunelle/Sénépart      
  Gr. A      
9h30 Tourpes Hoves     
11h30 Baasrode       
14h30 Baasrode       
         
  Gr. B      
10h30 Bassilly-Silly Warnant    
12h30 Dorinne       
15h30 Dorinne       
         
17h00 Fin.      
         
         
         

CB - BvB : Pupilles-Pupillen 2017

1er tour - 1ste ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 14/05
         
1 Kastel Vieux-Leuze 10 0FF 
2 Fontaine l’Evêque Tourpes B 10 
3 Sart-en-Fagne Galmaarden 1 10   0ff
4 Montroeul Blaugies 10 
5 Arquennes Warnant  0 10 
6 Acoz Donstiennes 10
7 Galmaarden 2 Oeudeghien 0 10
8 Isières Tromcourt 10 
9 Meslin Halle KRC 10 
10 Genappe St Servais 10 
11 Mont-Gauthier Celles B 10
12 Celles A Bassilly-Silly 10 
13 Ogy Sirault 2 10
14 Wieze Tourpes A 10
15 Dave Dorinne 10 
16 Baasrode Presgaux 10  0FF 
17 Conjoux Hastiére 10
18 Grimminge Wargnies 10
19 Leignon A Planois 10 
20 Havrenne Leignon B 10  0FF 
21 Pironchamps. Evrehailles  10  0
22 Vodelèe      
23 Floreffe      
24 Thieulain      
         
2ème tour - 2de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 11/06
         
25. Kastel Tourpes B 10 
26. Sart-en-Fagne  Montroeul  10  7
27. Warnant  Acoz 10 
28. Oeudeghien Isières 10 
29. Meslin Genappes 10 5
30. Mont-Gauthier  Bassilly-Silly  10 
31. Sirault Tourpes A 10 
32. Dorinne Baasrode 10 
33. Conjoux Wargnies  3 10 
34. Leignon Havrenne  10 
35. Pironchamps Vodelée 10
36. Floreffe Thieulain 10 
         
         
3ème tour - 3de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 21/07
         
37. Kastel  Sart-en-Fagne  10 
38. Acoz  Isières 10 
39. Meslin Bassilly-Silly     
40. Tourpes A  Dorinne    
41. Wargnies   Leignon A 2 10 
42. Pironchamps Thieulain 7 10 
         
Phase finale - Eindfase 13/08  à/te Sirault
  Gr. A      
9h/30 Kastel-Acoz-39       
11h/30        
14h/30        
         
  Gr. B      
10h/30 40-Leignon-Thieulain      
12h/30        
15h/30        
         
17h/00 Finale.      
         
         

CB - BvB : Minimes/Miniemen 2017

1er tour - 1ste ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 13/05
         
1 Grimminge Thuillies 10 0FF 
2 Kastel OEudeghien B 10
3 Denée Ottignies 10
4 Mont-Ste-Aldegonde Herne 10 
5 Vodelée Tourpes B 10 
6 Kerksken Celles 10 
7 Donstiennes Warnant 5 10 
8 Waret Mont-Gauthier  0 10 
9 Isières Galmaarden 10
10 Oeudeghien A Pironchamps 10
11 Montroeul      
12 Presgaux      
13 Thieulain      
14 Maubeuge      
15 Dorinne A      
16 Arquennes      
17 Baasrode      
18 Bassilly-Silly      
19 Pecrot      
20 Acoz      
21 Idegem      
22 Dorinne B      
23 Bever      
24 Tourpes A      
         
2ème tour - 2de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 03/06
         
25. Grimminge
Kastel
10 
26. Denée Mont-Ste-Aldegonde
10
27. Tourpes B Celles 4 10 
28. Warnant Mont-Gauthier 3 10 
29. Isières  Oeudeghien A 0 10 
30. Montroeul Presgaux 10 
31. Thieulain Maubeuge 10 
32. Dorinne A Arquennes 10 
33. Baasrode Bassilly-Silly 10
34. Pecrot Acoz 6 10 
35. Idegem Dorinne B 3 10 
36. Bever Tourpes A 10
         
         
3ème tour - 3de ronde
Elimination directe - Rechtstreekse uitschakeling
Organisation - Inrichting : au plus tard - ten laatste : 22/07
         
37

Kastel

Denée  10 
38  Celles Mont-Gauthier  10 
39  Oeudeghien A Presgaux  22/07  10h00
40  Thieulain  Dorinne A     
41  Baasrode Acoz  10
42  Dorinne B Tourpes A     
         
Phase finale - Eindfase 12/08 à/te Bever
  Gr. A      
9h/u30  Kastel-Montgauthier-39      
11h/u30        
14h/u30        
         
  Gr. B      
10h/u30 40-Baasrode-42       
12h/u30        
15h/u30        
         
17h/u Fina.      
         
         

Buizingen AR. 15/08/17 : Liga - Beker van Vlaanderen

15/08/17 à/te Buizingen AR
  
 14h30      
Terjoden Bever     
Buizingen AR.  Baasrode     
Finale.      
       

PV CS - CS / 26/06/17

Written By Bonnet Alain on woensdag 19 juli 2017 16:42
Hits:35

Super Cup 2017 Kerksken

Written By Bonnet Alain on maandag 01 mei 2017 08:19
Hits:1935

PV CA - RvB 03-07-17

Written By Bonnet Alain on vrijdag 14 juli 2017 09:48
Hits:128

Super Cup 2017 Baasrode

Written By Bonnet Alain on maandag 01 mei 2017 08:17
Hits:1778